PROGRAM - just we prepare ...

PROGRAM 

Monday 16.05.2016

  • 17:00    ARRIVAL AND ACCOMMODATION

  • 19:30    LEADING TEAMS SESSION

Tuesday  17.05.2016
  • 09:30    CHAMPIONSHIP OPENING CEREMONY

  • 10:30 - 17:30   GROUP STAGE MATCHES 

    •     10:30 - 11:30    CZECH REPUBLIC I - SOUTH TYROL

    •     10:30 - 11:30    UKRAINE - CROATIA

    •     10:30 - 11:30    ITALY - AUSTRIA

    •     12:00 - 13:00    GERMANY - SLOVAKIA II

    •     12:00 - 13:00    SLOVAKIA I - CZECH REPUBLIC II

    •     12:00 - 13:00    POLAND - SLOVENIA

    •     15:00 - 16:00    CROATIA - CZECH REPUBLIC I

    •     15:00 - 16:00    SOUTH TYROL - UKRAINE

    •     15:00 - 16:00    SLOVAKIA II - ITALY 

    •     16:30 - 17:30    AUSTRIA - GERMANY

    •     16:30 - 17:30    SLOVENIA - SLOVAKIA I

    •     16:30 - 17:30    CZECH REPUBLIC II - POLAND 

  • 19:30    SOCIAL EVENING

Wednesday 18.05.2016
  • 10:00 - 12:30   GROUP STAGE MATCHES

    • 10:00 - 11:00    CZECH REPUBLIC I - UKRAINE

    • 10:00 - 11:00    ITALY - GERMANY

    • 10:00 - 11:00    SLOVAKIA I - POLAND

    • 11:30 - 12:30    SOUTH TYROL - CROATIA

    • 11:30 - 12:30    SLOVAKIA II - AUSTRIA

    • 11:30 - 12:30    CZECH REPUBLIC II - SLOVENIA

  • 15:00 - 17:30   QUARTERFINAL
    • 15:00 - 16:00    QUARTERFINAL 1, QUARTERFINAL 2
    • 16:30 - 17:30    QUARTERFINAL 3, QUARTERFINAL 4
Thursday 19.05.2016
  • 10:00 - 12:30    PLACEMENT MATCHES
    • 10:00 - 11:00    PLACEMENT MATCHES
    • 11:30 - 12:30    PLACEMENT MATCHES
  • 15:00 - 17:30    SEMIFINAL and PLACEMENT GROUP MATCHES
    • 15:00 - 16:00    SEMIFINAL 1, PLACEMENT GROUP MATCH
    • 16:30 - 17:30    SEMIFINAL 2, PLACEMENT GROUP MATCH
Friday 20.05.2016
  • 10:00 - 11:00    PLACEMENT MATCHES (9TH - 12TH) 
  • 11:30 - 12:30    7TH PLACE MATCH
  • 13:00 - 14:00    5TH PLACE MATCH
  • 15:00 - 16:00    3RD PLACE MATCH
  • 17:00 - 18:00    FINAL
  • 20:00    CEREMONIAL + FINAL GALA EVENING
Saturday 21.05.2016
  • DEPARTURE

© 2016

Vytvořeno službou Webnode